“Ten Volvo V60 Cross Country z 2018 roku oferuje bezpieczne i komfortowe doświadczenie jazdy z automatyczną skrzynią biegów i efektywnym silnikiem diesla. Solidna konstrukcja łączy się z dobrą prześwitem i stabilnymi właściwościami jezdnymi, które pasują do wszystkich warunków drogowych. Dobrze wyposażony w hak holowniczy i adaptacyjny tempomat dla wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Wszechstronny i praktyczny kombi, który sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas dłuższych podróży.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V60 Cross Country ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
23 255 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mniejsze wycieki oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Kierownica jest lekko przechylona. Ostrzega o awarii systemu alarmowego, wymagającej naprawy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Hałas/rysy podczas otwierania/zamykania prawych tylnych drzwi. Ślady poprzednich dekoracji, ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii, kilka plam rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta. Ślady poprzedniego wyposażenia. Uszkodzone elementy wnętrza. Po przyspieszeniu w kabinie czuć zapach spalin. Brakuje plastikowego elementu na lewym tylnym zagłówku
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para przednich opon, zużytych po przekątnej. Para tylnych opon, zużytych po przekątnej. Felgi z podpórką na koło zapasowe. Brak zaworu w dwóch oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
3 mm
4 mm
1 mm
16" Aluminiowa obręcz
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
17" alu.fälg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Momentum
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Bluetooth
CD stereo
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Volvo na wezwanie
Światło ksenonowe
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265313
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.