“SUV Peugeot 3008 z 2017 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem Diesla. Wyposażony m.in. w bezkluczykowy system uruchamiania i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 3008 ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
18 887 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Świeci się kontrolka silnika. Wynik kontroli: 2 Niesprawne, z zaleceniem ponownej kontroli. 2026-02-15 Niedociągnięcia: 2 KLOCKI HAMULCOWE ROBOCZE (1.1.13) ZUŻYCIE TYLNEGO PRAWEGO KOŁA 2 WSKAŹNIK SRS (7.1.6) OSTRZEGA O AWARII SYSTEMU
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg bak behöver bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytasFrån besiktning: 2 FÄRDBROMS BROMSBELÄGG (1.1.13) BAK HÖGER UTSLITNA
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klamra pasa bezpieczeństwa pośrodku z tyłu, uszkodzona. Świeci się kontrolka serwisowa. Świeci się kontrolka SRS. Hałas z przodu pojazdu nie został zlokalizowany. Z oględzin: 2 KONTROLKA SRS (7.1.6) OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i zarysowań. Drobne uszkodzenia lakieru, uszkodzenia karoserii
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Drobne uszkodzenie tapicerki z przodu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Zarysowania felgi koła zapasowego. Różne marki na kole zapasowym
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
2 mm
5 mm
2 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Allure+
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Tempomat
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266578
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.