“Volkswagen Passat 2.0 TDI Sportscombi 4MOTION 2016 to przestronny i wszechstronny kombi z napędem na cztery koła, który zapewnia bezpieczną i stabilną jazdę w każdych warunkach. Wydajny silnik diesla łączy niskie zużycie paliwa z dobrą mocą, podczas gdy wygodne wnętrze i przestronny bagażnik czynią go idealnym zarówno do codziennego użytku, jak i na dłuższe podróże. Nowoczesna technologia i praktyczne funkcje tworzą komfortowe i funkcjonalne doświadczenie podczas jazdy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
21 764 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zbiornik płynu do spryskiwaczy. Korek uszkodzony/brakujący. Wyciek AdBlue
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zdalny zamek, uszkodzone przyciski. Kluczyk i pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Serwis wkrótce. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Adaptacyjny tempomat nie działa. Jeden pilot niesprawny, a drugi uszkodzony wizualnie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zużyta przednia szyba. Kilka uszkodzeń lakieru, rdza, uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Kilka rys, plam i śladów wewnątrz. Uszkodzone detale wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w 4 oponach, felgi podparte na krawędzi samochodu
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Executive Pano GPS
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Oświetlenie otoczenia
Dostęp bezkluczykowy
Nawigacja Discover Media
Przeciągnij pakiet
Akustyczne szyby boczne
Wykonawczy
Skórzana tapicerka Nappa
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266409
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.