Ford F-150

Tristar TSF 150 Supercab, Helläder Dragkrok
2012/173 430 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
55 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 200 EUR
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym220 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

2 lut, 09:23

Najważniejsze informacje

Ten F-150 Tri-Star z pełnym skórzanym wnętrzem i hakiem holowniczym to potężny pickup, który zapewnia bezpieczne prowadzenie, solidną funkcjonalność i pewną obecność na drodze. Łączy w sobie przestronność z inteligentnym wyposażeniem, które sprawia, że zarówno praca, jak i czas wolny są praktyczne i inspirujące.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Ford F-150 ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

17 343 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak korka wlewu oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Jeden z kluczyków jest niezakodowany i nie działa. Świeci się kontrolka ciśnienia w oponach. Podgrzewanie fotela kierowcy nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków i rys, nieliczne uszkodzenia lakieru, kilka ognisk rdzy. W samochodzie są różne śruby kół. Uszkodzone tylne drzwi schowka. Oba przednie drzwi wydają dźwięki podczas otwierania/zamykania

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzona tapicerka z przodu. Przecięte i luźno zwisające kable w szafce. Luźne części w samochodzie. Pęknięcie w obudowie licznika

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi w samochodzie mają podparcie krawędzi

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    18" Obręcz z blachy stalowej

  • 2 mmErrorFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Helläder Dragkrok

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyDLC784
  • Rok modelowy2012
  • Odczyt licznika173 430 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2013-04-10

Dane techniczne

  • Numer podwozia2TNFA44G0CY307606
  • Moc silnika (benzyna)370 KM (272 kW)
  • Maksymalna masa ładunku947 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)13,8 l/100 km
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-08-31

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Brännbacken)

Adres:

Brännbacksvägen 4

18491 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt