“Ten F-150 Tri-Star z pełnym skórzanym wnętrzem i hakiem holowniczym to potężny pickup, który zapewnia bezpieczne prowadzenie, solidną funkcjonalność i pewną obecność na drodze. Łączy w sobie przestronność z inteligentnym wyposażeniem, które sprawia, że zarówno praca, jak i czas wolny są praktyczne i inspirujące.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford F-150 ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
17 343 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak korka wlewu oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Jeden z kluczyków jest niezakodowany i nie działa. Świeci się kontrolka ciśnienia w oponach. Podgrzewanie fotela kierowcy nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków i rys, nieliczne uszkodzenia lakieru, kilka ognisk rdzy. W samochodzie są różne śruby kół. Uszkodzone tylne drzwi schowka. Oba przednie drzwi wydają dźwięki podczas otwierania/zamykania
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzona tapicerka z przodu. Przecięte i luźno zwisające kable w szafce. Luźne części w samochodzie. Pęknięcie w obudowie licznika
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi w samochodzie mają podparcie krawędzi
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
9 mm
9 mm
9 mm
18" Obręcz z blachy stalowej
2 mm
4 mm
2 mm
2 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Helläder Dragkrok
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267914
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.