Hummer H2

6.0 V8, Reparationsobjekt
2003/187 370 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym230 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

30 sty, 09:32

Najważniejsze informacje

Ten Hummer H2 to potężny i pewny SUV, który zapewnia solidne wrażenia z jazdy z wyraźną obecnością na drodze. Łączy klasyczny amerykański design z komfortem. Uwaga! Samochód jest niesprawny i z powodu niedociągnięć w pojeździe nie wszystkie wyposażenie mogło być testowane funkcjonalnie. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z zakładu.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Hummer H2 ma następujące specyfikacje:

2003

Rok modelowy

18 737 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Element do naprawy. Silnik się przegrzał, uruchamia się, ale można nim jeździć tylko na krótkich dystansach. W oleju znajduje się glikol i woda zmieszane z olejem. Pęknięty wąż chłodnicy. Głośny tykający dźwięk z silnika

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Nie można otworzyć dachu. Ekrany telewizorów są niesprawne

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ślady dawnej dekoracji

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tapicerka uszkodzona. Elementy wnętrza uszkodzone. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli14
  • Numer rejestracyjnyDDS768
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2003
  • Odczyt licznika187 370 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5GRGN23U53H140270
  • Moc silnika (benzyna)321 KM (236 kW)
  • Maksymalna masa ładunku780 kg
  • Ciężar użytkowy3 120 kg
  • Waga podatkowa3 120 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt