Obiekt do naprawy
“Ten Hummer H2 to potężny i pewny SUV, który zapewnia solidne wrażenia z jazdy z wyraźną obecnością na drodze. Łączy klasyczny amerykański design z komfortem. Uwaga! Samochód jest niesprawny i z powodu niedociągnięć w pojeździe nie wszystkie wyposażenie mogło być testowane funkcjonalnie. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z zakładu.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Hummer H2 ma następujące specyfikacje:
2003
Rok modelowy
18 737 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Element do naprawy. Silnik się przegrzał, uruchamia się, ale można nim jeździć tylko na krótkich dystansach. W oleju znajduje się glikol i woda zmieszane z olejem. Pęknięty wąż chłodnicy. Głośny tykający dźwięk z silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie można otworzyć dachu. Ekrany telewizorów są niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Ślady dawnej dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona. Elementy wnętrza uszkodzone. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Radio
Wyłaz dachowy
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267104
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.