“Volkswagen Amarok Pickup z mocnym silnikiem diesla o mocy 179KM. Wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe, pokrywę ładunkową, hak holowniczy i napęd na cztery koła.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Amarok ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
16 783 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mniejsze wycieki oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Górne światło stopu, jedna lub więcej diod LED niesprawne. Wyciek oleju z prawego przedniego amortyzatora. Niesprawne oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Brak kluczyka do belek ładunkowych. Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Zamek tylny, uszkodzony. Czujnik parkowania niesprawny. Dodatkowe światło cofania, częściowo niesprawne. Dodatkowe światło przednie niesprawne. Brak kluczyka do pokrywy platformy, nie można jej zamknąć
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zła zbieżność. Odpryski na przedniej szybie. W kierunkowskazach na lewym przednim błotniku zaparowały światła. Uszkodzony prawy próg. W kierunkowskazach na prawym przednim błotniku zaparowały światła. Liczne odpryski, uderzenia w drzwi, wgniecenia i rysy. Liczne plamy rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Tapicerka z tyłu jest zabrudzona. Kierownica jest zużyta. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak środkowej osłony
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
AC
Antypoślizgowy
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Stały hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
łuki załadunkowe
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Płaska czapka
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7268074
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.