Suzuki S-Cross

1.4 4x4
2019/53 070 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
65 000 SEK
Wiodąca oferta w euro6 150 EUR
Z kredytem samochodowym od554 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym150 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

30 sty, 09:20

Najważniejsze informacje

Ten S-Cross 4x4 to SUV z silnikiem benzynowym/gazowym i napędem na cztery koła, który oferuje niezawodną dostępność. Łączy elegancki design z nowoczesną technologią i inteligentnymi funkcjami, które sprawiają, że każda podróż jest łatwa i przyjemna. Niedawno zbadany bez uwag w dniu 2026-01-23.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Suzuki S-Cross ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

5 307 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Silnik pracuje nierównomiernie

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Missljud vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Serwis, bez pieczątki. Zamek z pilotem, jeden z kluczyków niesprawny. Elektryczny podnośnik szyby przedniej z lewej strony, niesprawny. Uszkodzone przednie pióro wycieraczki. Ogrzewanie fotela kierowcy, niesprawne. Brak kluczyka do haka holowniczego

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka wgnieceń. Korek wlewu paliwa, Uszkodzenie lewego tylnego błotnika, prawych tylnych drzwi i przedniego zderzaka, Tylne światła, drobne pęknięcia. Różnica w odcieniu lakieru, Ślady poprzednich dekoracji

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ekran prywatności nie jest dołączony

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyCNF53P
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjiluty 2019
  • Odczyt licznika53 070 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTSMJYBA2S00683543
  • Moc silnika (benzyna)140 KM (103 kW)
  • Moc silnika (gaz)126 KM (93 kW)
  • Maksymalna masa ładunku320 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,2 l/100 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Östersund

Adres:

Chaufförvägen 28

83148 Östersund

BackToTopIcon
ContactIconKontakt