“Ten S-Cross 4x4 to SUV z silnikiem benzynowym/gazowym i napędem na cztery koła, który oferuje niezawodną dostępność. Łączy elegancki design z nowoczesną technologią i inteligentnymi funkcjami, które sprawiają, że każda podróż jest łatwa i przyjemna. Niedawno zbadany bez uwag w dniu 2026-01-23.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Suzuki S-Cross ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
5 307 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Silnik pracuje nierównomiernie
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Missljud vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Serwis, bez pieczątki. Zamek z pilotem, jeden z kluczyków niesprawny. Elektryczny podnośnik szyby przedniej z lewej strony, niesprawny. Uszkodzone przednie pióro wycieraczki. Ogrzewanie fotela kierowcy, niesprawne. Brak kluczyka do haka holowniczego
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka wgnieceń. Korek wlewu paliwa, Uszkodzenie lewego tylnego błotnika, prawych tylnych drzwi i przedniego zderzaka, Tylne światła, drobne pęknięcia. Różnica w odcieniu lakieru, Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ekran prywatności nie jest dołączony
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Grzałki silnika
Bezkluczykowy system dostępu
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267441
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.