“Ten MINI One Pepper z 2016 roku to zwinny i stylowy mały samochód o nowoczesnym designie, łatwej w prowadzeniu charakterystyce i dobrym komforcie codziennym. Samochód dla Ciebie, jeśli chcesz niskiego zużycia, praktycznej funkcji i niezawodnego samochodu do dojazdów.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona MINI One ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
5 877 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Klosz reflektora lewy, matowy. Klosz reflektora prawy, matowy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzenie lakieru na lewym lusterku bocznym, uszkodzenie lakieru na lewych przednich drzwiach. Liczne odpryski, odpryski na drzwiach i zarysowania
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wnętrza
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
15" Aluminiowa obręcz
5 mm
3 mm
5 mm
5 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Pepper
Antypoślizgowy
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Bezkluczykowy system dostępu
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pakiet MINI Excitement
Pakiety oświetleniowe
Pakiet do przechowywania
MINI Connected
Pieprz
Pakiet emocji
Połączony
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266728
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.