MINI One

Hatch 5dr, Pepper
2016/58 770 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
60 000 SEK
Z kredytem samochodowym od511 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

1 lut, 19:03

Najważniejsze informacje

Ten MINI One Pepper z 2016 roku to zwinny i stylowy mały samochód o nowoczesnym designie, łatwej w prowadzeniu charakterystyce i dobrym komforcie codziennym. Samochód dla Ciebie, jeśli chcesz niskiego zużycia, praktycznej funkcji i niezawodnego samochodu do dojazdów.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona MINI One ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

5 877 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Klosz reflektora lewy, matowy. Klosz reflektora prawy, matowy

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzenie lakieru na lewym lusterku bocznym, uszkodzenie lakieru na lewych przednich drzwiach. Liczne odpryski, odpryski na drzwiach i zarysowania

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wnętrza

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Pepper

  • Grzałki silnika

  • Pakiet MINI Excitement

  • Pakiety oświetleniowe

  • Pakiet do przechowywania

  • MINI Connected

  • Pieprz

  • Pakiet emocji

  • Połączony

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyOBH782
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjimaj 2016
  • Odczyt licznika58 770 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWMWXS1103G2E03286
  • Moc silnika (benzyna)102 KM (75 kW)
  • Maksymalna masa ładunku435 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)112 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Luleå

Adres:

Gårdsvägen 8

97347 Luleå

BackToTopIcon
ContactIconKontakt