“Volkswagen Passat CC z 2012 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-etanolowym. Wyposażony między innymi w GPS i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
10 305 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z paska napędowego
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałasuje lewy przedni podnośnik elektryczny. Świeci się kontrolka serwisowa. Kluczyk do haka holowniczego jest wyłączony, nie można go zablokować
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Drobne pęknięcia w kloszu kierunkowskazu z prawej strony, rdza powierzchniowa na prawym przednim błotniku, zaparowanie prawego tylnego światła. Uszkodzony kluczyk do haka holowniczego
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi zeskrobane pod koło zapasowe
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266253
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.