Skoda Fabia

1.0 TSI
2022/54 700 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
100 500 SEK
Wiodąca oferta w euro9 360 EUR
Z kredytem samochodowym od856 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym185 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 Jan., 09:27

Najważniejsze informacje

A Skoda Fabia hatchback from 2022 with automatic and gasolineengine. Equipped with e.g. keyless start-system and assist system.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Fabia ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

5 470 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram, slitna

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Nieprawidłowy wzór światła mijania po lewej stronie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Powierzchniowa rdza na dachu. Kilka odprysków od kamieni, odpryski na drzwiach, uszkodzenia lakieru i zarysowania. Ślady poprzednich dekoracji. Przednie reflektory porysowane

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyFEH17D
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjiJuni 2022
  • Odczyt licznika54 700 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMBER6PJ4N4053782
  • Moc silnika (benzyna)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku428 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,6 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)105 g/km

Obiekt

Umeå

Adres:

Kontaktvägen 3

90133 Umeå

BackToTopIcon
ContactIconKontakt