“2022. aasta Skoda Fabia hatchback automaatkäigukasti ja bensiinimootoriga. Varustatud muu hulgas võtmeta käivitus süsteemi ja abisüsteemidega. Kontrollimist ei ole vaja enne juulit 2027.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Skoda Fabia ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
16 186 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mootoriruumi plastdetail on kahjustatud
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram, slitna. Autobroms varningslampa lyser
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Meediaekraan on kriimustatud. Hooldus tuleb varsti. Hoiatab lambi rikke eest
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Esikaitseraua kahjustused. Katusel mõlk. Vasaku esiporitiiva kahjustused. Vasaku lävepaku kahjustused. Tagumise kaitseraua kahjustused. Tagumise kaitseraua halb joondus. Parempoolse esiakna liistu kahjustused. Parempoolse esiporitiiva kahjustused. Mitmed kivikillud, uksekillud, kriimustused ja värvikahjustused. Kerel mõned pragunenud/kahjustatud plastosad
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Salongis on arvukalt kriimustusi, plekke ja jälgi. Lahtised/kahjustatud sisustusdetailid. Kulunud sisustus
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Varuratta keskkate puudub, varuratta velg on kriimustatud, varuratta paar on diagonaalselt kulunud
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Plekkvelg
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Alumiiniumvelg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Libisemisvastane
Libisemisvastane
Kliimaseade
Juhiabisüsteem
Automaatpidurdus
Bluetooth
Taga-elektriaknad
Esi-elektriaknad
Elektrilised peeglid
Kiirusepiirang
Hoiatus sõidurajalt kõrvalekaldumise eest
Kauglukk
Isofix tagumine
LED-esilaternad
Võtmeta sisenemissüsteem
Tagumised parkimisandurid
Raadio
Integratsioon nutitelefoniga
Start/stopp-funktsioon
Istmete soojendus ees
Väljalülitatav sõitja turvapadi
USB sisend
Udostępnij
7264153
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.