Skoda Fabia

1.0 TSI
2022/161 860 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
65 000 SEK
Z kredytem samochodowym od554 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym130 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 Jan., 11:36

Najważniejsze informacje

2022. aasta Skoda Fabia hatchback automaatkäigukasti ja bensiinimootoriga. Varustatud muu hulgas võtmeta käivitus süsteemi ja abisüsteemidega. Kontrollimist ei ole vaja enne juulit 2027.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Skoda Fabia ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

16 186 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Mootoriruumi plastdetail on kahjustatud

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram, slitna. Autobroms varningslampa lyser

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Meediaekraan on kriimustatud. Hooldus tuleb varsti. Hoiatab lambi rikke eest

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Esikaitseraua kahjustused. Katusel mõlk. Vasaku esiporitiiva kahjustused. Vasaku lävepaku kahjustused. Tagumise kaitseraua kahjustused. Tagumise kaitseraua halb joondus. Parempoolse esiakna liistu kahjustused. Parempoolse esiporitiiva kahjustused. Mitmed kivikillud, uksekillud, kriimustused ja värvikahjustused. Kerel mõned pragunenud/kahjustatud plastosad

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Salongis on arvukalt kriimustusi, plekke ja jälgi. Lahtised/kahjustatud sisustusdetailid. Kulunud sisustus

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Varuratta keskkate puudub, varuratta velg on kriimustatud, varuratta paar on diagonaalselt kulunud

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Plekkvelg

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Alumiiniumvelg

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Integratsioon nutitelefoniga

Fakty dotyczące samochodów

  • Eelmiste omanike arv2
  • RegistreerimisnumberBCJ74E
  • Mudeliaasta2022
  • Valmistamise kuuMärz 2022
  • Mõõtja näitamine161 860 km

Dane techniczne

  • Šassii numberTMBER6PJXN4037716
  • Mootori võimsus (bensiin)110 KM (81 kW)
  • Maksimaalne koormuse kaal428 kg
  • Kütusekulu segasõit (bensiin)4,6 l/100 km
  • CO2 heitkogused (bensiin)105 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt