Certyfikowany
“The Citroën C5 Aircross PHEV e-EAT 2023 is a comfortable and spacious SUV plug-in hybrid that combines electric drive for low consumption in everyday life with the help of a gasoline engine when you need power. A comfortable interior, generous luggage space and modern technology make it functional for both everyday life and longer trips. Four-wheel drive provides safe access in all weather conditions and smart solutions increase comfort for both driver and passengers.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën C5 ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
7 819 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Nya bromsskivor och bromsbelägg bak
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wgniecenia na lewym tylnym stopniu, Uszkodzenia lakieru na lewym tylnym stopniu, Liczne odpryski kamieni
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Shine GPS CarPlay
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
System wspomagania kierowcy
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Antypoślizgowy
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Reflektory LED
Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Integracja ze smartfonem
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Android Auto
Szyby akustyczne
Apple CarPlay
Connect Box
Aktywny asystent uruchamiania plików
Zawieszenie Progresywne poduszki hydrauliczne
Asystent świateł drogowych
Bezkluczykowy
Laminowane kwadraty
Połysk
Ochrona prywatności
Udostępnij
7263785
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.