Seat Leon

2.0 TSI Cupra ST 4Drive
2019/79 530 km/Benzyna/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
170 500 SEK
Wiodąca oferta w euro16 130 EUR
Z kredytem samochodowym od1 453 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym285 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 09:49

Najważniejsze informacje

Ten Seat Leon Cupra ST 4Drive z 2019 roku to sportowy i mocny kombi z napędem na cztery koła, ostrym designem i wspaniałą dynamiką jazdy. Auto dla tych, którzy chcą mieć wydajność, komfort i praktyczną funkcjonalność w angażującym pakiecie.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

7 953 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Klosz reflektora prawego, zużyty. Klosz reflektora lewego, zużyty

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na tylnym zderzaku. Prawa strona lekko pofalowana

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Rysa na kierownicy, uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyRLP85F
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2019
  • Odczyt licznika79 530 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZ5FZKR060487
  • Moc silnika (benzyna)301 KM (221 kW)
  • Maksymalna masa ładunku474 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)161 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt