“Kombi Seat Leon z 2020 roku z silnikiem gazowym oferuje wydajność paliwową i płynne doświadczenie jazdy, które sprawdza się zarówno w codziennych, jak i dłuższych podróżach. Praktyczna karoseria kombi zapewnia dużo przestrzeni zarówno dla pasażerów, jak i bagażu. Kabina jest nowoczesna i funkcjonalna z naciskiem na wygodne użytkowanie.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
42 562 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Piszczący pedał sprzęgła. Wynik kontroli: 2. Niezaliczone, z zaleceniem ponownej kontroli. 20.02.2026. Braki: 2. PRZEGUB WRZECIONA (5.3.4) LUZ LEWY
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Luźny przedni lewy wahacz. Świeci się kontrolka serwisowa. Świeci się kontrolka ciśnienia w oponach. Uszkodzone/pęknięte szkło obudowy wskaźnika. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzony lewy próg. Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka plam rdzy. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Detale wnętrza są uszkodzone. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265802
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.