Seat Leon

1.5 TGI ST
2020/487 830 km/Metan/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
3 500 SEK
Wiodąca oferta w euro340 EUR
Cena w salonie samochodowym50 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 09:00

Najważniejsze informacje

Kombi Seat Leon z 2020 roku z silnikiem gazowym. Praktyczne kombi.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Seat Leon ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

48 783 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Autobroms varningslampa lyser

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pas bezpieczeństwa kierowcy uszkodzony. Tempomat niesprawny. Skroplony prawy reflektor. Przednia kamera uszkodzona, luźna

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Hałas/piski podczas otwierania/zamykania maski. Uszkodzony grill. Uszkodzony przedni zderzak. Niewłaściwe mocowanie przedniego zderzaka. Uszkodzony lewy przedni błotnik. Ślady poprzednich dekoracji. Liczne odpryski kamieni, odpryski na drzwiach, wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia lakieru. Liczne plamy rdzy. Brak plastikowej osłony pod silnikiem. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Złamana klamka do otwierania maski

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Tapicerka zabrudzona. Uszkodzone detale wnętrza. Tapicerka zabrudzona z przodu. Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyEKB26A
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2019
  • Odczyt licznika487 830 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVSSZZZ5FZLR038521
  • Moc silnika (gaz)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku445 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)5,5 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)98 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt