Saab 9-3

2.0T Cabriolet, Aero
2005/248 640 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
35 000 SEK
Wiodąca oferta w euro3 270 EUR
Z kredytem samochodowym od298 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 17:07

Stała cena
Stała cena z VATem
69 000 SEK
Z kredytem samochodowym od588 SEK / miesiąc
Stała cena w euro6 440 EUR
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

20 sty, 17:03

Najważniejsze informacje

Ten kabriolet Saab 9-3 z 2005 roku to sportowy i elegancki samochód letni z pięknym uczuciem otwartości i potężnym silnikiem. Samochód dla tych, którzy chcą cieszyć się wolnością, stylem i angażującym doświadczeniem w trakcie jazdy, gdy pogoda na to pozwala.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Saab 9-3 ma następujące specyfikacje:

2005

Rok modelowy

24 864 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Elektrycznie składane lusterka, niesprawne. Czujnik cofania niesprawny. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Kierownica lekko krzywa. Zużyte prawe szkło reflektora. Zużyte lewe szkło reflektora. Błąd pikseli w ekranie klimatyzacji. Elektrycznie podnoszone lewe przednie lusterko można opuścić tylko po uruchomieniu funkcji w kabinie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na przednim zderzaku. Uszkodzone tylne światło po lewej stronie. Uszkodzone tylne światło po prawej stronie. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka ognisk rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Uszkodzone elementy wnętrza. Woda wycieka z kabiny

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para przednich opon, zużytych po przekątnej. Felgi samochodu mają podparcie krawędzi

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Aero

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyWUP382
  • Rok modelowy2005
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2005
  • Odczyt licznika248 640 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYS3FH76YX56014154
  • Moc silnika (benzyna)209 KM (154 kW)
  • Maksymalna masa ładunku350 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)213 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt