Peugeot Partner

Electric
2015/45 450 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 12:00

Najważniejsze informacje

Elektryczny Peugeot Partner z 2015 roku z automatyczną skrzynią biegów i niskim przebiegiem.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

4 545 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Górne światło stopu niesprawne. Pęknięta sprężyna lewego tylnego koła. Wibracje kół. Uszkodzony element kluczyka. Ostrzega o awarii systemu parkowania

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zniszczona przednia szyba. Odprysk od kamienia na przedniej szybie, niewidoczny. Gumowa listwa uszkodzona w lewych przednich drzwiach. Uszkodzony pręt anteny. Uszkodzone tylne światło z lewej strony. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Liczne uszkodzenia lakieru, odpryski od kamieni, wgniecenia i zarysowania. Liczne ślady rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Samochód ma matowy lakier. Skroplona prawa tylna lampa

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Panel wewnątrz klapy bagażnika, uszkodzony. Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para przednich opon, zużytych po przekątnej. Suche pęknięcia w 4 oponach

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    2 mmErrorFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon1 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyCKO342
  • Rok modelowy2015
  • Odczyt licznika45 450 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2015-05-18

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF37DZKYZFJ595763
  • Moc silnika (energia elektryczna)48 KM (35 kW)
  • Maksymalna masa ładunku495 kg
  • Zasięg EL (NEDC)170 km
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-03-31

Obiekt

Arboga

Adres:

Besiktningsgatan 2

73248 Arboga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt