“Elektryczny Peugeot Partner z 2015 roku z automatyczną skrzynią biegów i niskim przebiegiem.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
4 545 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Górne światło stopu niesprawne. Pęknięta sprężyna lewego tylnego koła. Wibracje kół. Uszkodzony element kluczyka. Ostrzega o awarii systemu parkowania
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Odprysk od kamienia na przedniej szybie, niewidoczny. Gumowa listwa uszkodzona w lewych przednich drzwiach. Uszkodzony pręt anteny. Uszkodzone tylne światło z lewej strony. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Liczne uszkodzenia lakieru, odpryski od kamieni, wgniecenia i zarysowania. Liczne ślady rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Samochód ma matowy lakier. Skroplona prawa tylna lampa
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Panel wewnątrz klapy bagażnika, uszkodzony. Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Para przednich opon, zużytych po przekątnej. Suche pęknięcia w 4 oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
5 mm
1 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7267099
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.