“Peugeot Partner z 2016 roku z silnikiem diesla. Nowo zbadany i nie wymaga przeglądu aż do lutego w przyszłym roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
7 160 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wyciek glikolu. Dźwignia zmiany biegów luźniejsza niż zwykle, ale działa prawidłowo
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyki uszkodzone. Świeci się kontrolka serwisowa. Czujnik biegu wstecznego niesprawny. Hałas silnika wycieraczek przednich. Lekkie stukanie w przedniej obudowie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań, Kilka uszkodzeń lakieru, Kilka plam rdzy, Ślady poprzednich dekoracji, Samochód ma matowe wykończenie lakieru, Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze zużyte
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Uszkodzone kołpaki i koło zapasowe
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7265924
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.