“Niski przebieg Peugeot Partner z 2012 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w meble warsztatowe. Nowo skontrolowany bez uwag 2026-01-13.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
4 888 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z przodu pojazdu podczas jazdy po nierównych drogach. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Jeden kluczyk uszkodzony, brak klucza surowego. Zamek klapy bagażnika uszkodzony
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Gumowa listwa uszkodziła lewe przednie drzwi. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamienia, pęknięcia i zarysowania na drzwiach. Kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji. Wnikliwy brud w lakier. Dach pokryty folią, uszkodzony. Brak możliwości otwarcia tylnych drzwi
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
2 mm
7 mm
3 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lågmilad Verkstadsinredning
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Warsztaty inr.
AC
Udostępnij
7266366
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.