“Ten Nissan Qashqai N-Connecta z 2016 roku to dobrze wyposażony i praktyczny SUV o nowoczesnym designie i bezpiecznej codziennej jeździe. Samochód dla Ciebie, jeśli chcesz mieć komfort, dobrą widoczność i niezawodną technologię w codziennym życiu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan Qashqai ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
15 407 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Sprzęgło załącza się za wysoko. Akumulator, komora silnika, nieprawidłowo zamocowany. Panel podwozia, silnik, nieprawidłowo zamocowany
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte siłowniki gazowe klapy bagażnika. Uszkodzona osłona amortyzatorów z przodu po lewej stronie. Uszkodzona osłona amortyzatorów z przodu po prawej stronie. Zużyte pióra wycieraczek tylnych. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Hałas z przodu, podwozie niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie lewych przednich drzwi, zaparowanie lewego tylnego światła. Kilka uszkodzeń lakieru. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka plam rdzy. Listwy ozdobne uszkodzone i słabo zamocowane. Betonowe pozostałości po prawej stronie słupka. Okno po prawej stronie uszkodzone
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Podsufitka brudna. Podsufitka uszkodzona. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran prywatności nie jest dołączony. Hałas z wnętrza podczas jazdy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są podparte krawędziami. Suche pęknięcia w 4 oponach. Para przednich opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
6 mm
4 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
N-Connecta
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266274
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.