“A Toyota C-HR SUV from 2023 with automatic and gasolineengine. Richly equipped with, among others, rear camera, keyless start-system, assist system and adaptive cruise control.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota C-HR ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 621 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kierownica jest krzywa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony lewy przedni błotnik. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Ślady poprzedniego wyposażenia. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona. Brudna tapicerka
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są wzmocnione krawędziami. Para tylnych opon, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
3 mm
8 mm
4 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Active Backkamera
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7263114
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.