Volkswagen Golf

VII 1.4 TSI Sportscombi
2014/159 790 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Wiodąca oferta z VATem
55 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 200 EUR
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK

27 sty, 18:18

Volkswagen Golf kombi z 2014 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażony w między innymi kamerę cofania, hak holowniczy i adaptacyjny tempomat. Uwaga Samochód ma zakaz ruchu. To bardzo zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

15 979 mile szwedzkie

Potrzebne działania

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Kluczyk, pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Historia serwisowa niekompletna. Świeci się kontrolka serwisowa. Uchwyt/linka do chowanego haka holowniczego jest zablokowana. Opony w samochodzie mają 13 lat, są twarde i suche

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Zbyt mała głębokość bieżnika jednej opony, kilka odprysków, pęknięcia drzwi, zarysowania i uszkodzenia lakieru, kilka plam rdzy. Samochód częściowo ponownie lakierowany. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Brak listwy ozdobnej w lewych przednich drzwiach. Dodatkowe światła przymocowane do górnej krawędzi opaskami zaciskowymi

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Niektóre elementy wnętrza są luźne/uszkodzone. Schowek na okulary nie zamyka się

Brak kolców w oponach zimowych. Suche pęknięcia w 4 oponach. Otarcia felg koła zapasowego. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych

    3 mmErrorFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon1 mm

    CheckFilledIcon4 mm

  • Liczba poprzednich właścicieli13
  • Numer rejestracyjnyHFL708
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjilistopad 2013

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZEP543930
  • Moc silnika (benzyna)122 KM (90 kW)
  • Maksymalna masa ładunku530 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)118 g/km

Uppsala

Börjegatan 76

75229 Uppsala