“Volkswagen Golf kombi z 2014 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażony w między innymi kamerę cofania, hak holowniczy i adaptacyjny tempomat. Uwaga Samochód ma zakaz ruchu. To bardzo zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
15 979 mile szwedzkie
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Kluczyk, pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Historia serwisowa niekompletna. Świeci się kontrolka serwisowa. Uchwyt/linka do chowanego haka holowniczego jest zablokowana. Opony w samochodzie mają 13 lat, są twarde i suche
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Zbyt mała głębokość bieżnika jednej opony, kilka odprysków, pęknięcia drzwi, zarysowania i uszkodzenia lakieru, kilka plam rdzy. Samochód częściowo ponownie lakierowany. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Brak listwy ozdobnej w lewych przednich drzwiach. Dodatkowe światła przymocowane do górnej krawędzi opaskami zaciskowymi
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Niektóre elementy wnętrza są luźne/uszkodzone. Schowek na okulary nie zamyka się
Brak kolców w oponach zimowych. Suche pęknięcia w 4 oponach. Otarcia felg koła zapasowego. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
5 mm
1 mm
4 mm
7265630