Mercedes SLK

230 Kompressor R170
1998/53 080 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
60 000 SEK
Z kredytem samochodowym od511 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

1 lut, 17:56

Najważniejsze informacje

Ten Mercedes SLK 230 z 1998 roku to klasyczny i sportowy roadster z otwartą przyjemnością z jazdy i charakterystycznym designem. Samochód dla tych, którzy chcą mieć unikalny styl, przyjemne wrażenia z jazdy i wolność lata na drogach.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes SLK ma następujące specyfikacje:

1998

Rok modelowy

5 308 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgotność oleju

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kodu radia. Wyciek oleju w tylnej osi, zużyte siłowniki klapy bagażnika

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, uderzenia i zarysowania drzwi, kilka plam rdzy

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rysa na detalach wnętrza z przodu. Zarysowania na detalach wnętrza w bagażniku, Zarysowanie na kierownicy, Kierownica jest zużyta. Rysa na detalach wnętrza, Zabrudzona tapicerka z przodu. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyFMY565
  • Rok modelowy1998
  • Odczyt licznika53 080 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji1997-10-08

Dane techniczne

  • Numer podwozia1704471F039387
  • Moc silnika (benzyna)193 KM (142 kW)
  • Maksymalna masa ładunku260 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2028-01-31
  • Ciężar użytkowy1 330 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt