“Ten Mercedes SLK 230 z 1998 roku to klasyczny i sportowy roadster z otwartą przyjemnością z jazdy i charakterystycznym designem. Samochód dla tych, którzy chcą mieć unikalny styl, przyjemne wrażenia z jazdy i wolność lata na drogach.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes SLK ma następujące specyfikacje:
1998
Rok modelowy
5 308 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgotność oleju
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kodu radia. Wyciek oleju w tylnej osi, zużyte siłowniki klapy bagażnika
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, uderzenia i zarysowania drzwi, kilka plam rdzy
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Rysa na detalach wnętrza z przodu. Zarysowania na detalach wnętrza w bagażniku, Zarysowanie na kierownicy, Kierownica jest zużyta. Rysa na detalach wnętrza, Zabrudzona tapicerka z przodu. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
3 mm
4 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265961
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.