“Ten E 350 CDI Cabriolet to elegancki kabriolet, który oferuje responsywne i komfortowe doznania z jazdy z stylowymi liniami i nowoczesną technologią. Łączy sportowy pakiet AMG z luksusowym odczuciem i otwartym poczuciem wolności, które sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i niezapomniana. Niedawno przebadany bez uwag 2026-01-22.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
7 964 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Uchwyt maski jest zepsuty
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczne szyby, lewe przednie i obie tylne, zacinają się. Świeci się kontrolka serwisowa. Kabina się zacina. Wilgoć przedostaje się do wnętrza
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Luźne detale wnętrza. Ślady pleśni
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AMG Line
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
GPS
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Światło ksenonowe
AMG Line
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7249058
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.