Ford Mustang

4.0 V6 Cabriolet
2007/138 520 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
55 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 180 EUR
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym140 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 11:51

Najważniejsze informacje

Ten Mustang 4.0 V6 Cabriolet to klasyczny i łatwy w prowadzeniu samochód sportowy, który oferuje płynne doznania z jazdy i otwarty umysł za kierownicą. Łączy ponadczasowy design z wygodnym komfortem i zapewnia wspaniałe uczucie za każdym razem, gdy wsiadasz do niego. Uwaga! Stan licznika jest w jednostce Mile! Samochód przeszedł 86081 mil, co stanowi 13852 kilometrów. To jest zużyty samochód i zachęcamy do uważnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Ford Mustang ma następujące specyfikacje:

2007

Rok modelowy

13 852 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Odbarwiony glikol, nie zmieszany z olejem. Zmodyfikowany dolot, zmodyfikowany układ wydechowy

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Vibrerar vid inbromsning.Höger fram däck ur funktion

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Samochód jest niestabilny powyżej 80 km/h. Samochód ściąga na boki. Hałas z przodu podwozia nie jest zlokalizowany. Ekran multimedialny porysowany. Kabina uszkodzona w kilku miejscach i popękana. Światło pozycyjne z przodu z prawej strony niesprawne. Lewy przedni fotel częściowo niesprawny, dotyk ekranu multimedialnego niesprawny. UWAGA! Odczyt licznika kilometrów podany jest w milach! Samochód przejechał zatem 86081 mil, czyli 13852 km. Wynik kontroli: 2X homologacja 13.01.2026 - z uwagą: Usterki: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) Z PRZODU Z PRAWEJ STRONY NIESPRAWNE

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z niewielkimi uszkodzeniami lakieru. Kilka plam rdzy. Cały samochód został ponownie polakierowany, z bardzo słabym podkładem

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zużyte wnętrze. Luźne/uszkodzone detale wnętrza. Zniszczone detale wnętrza. Złamana mata bagażnika, kilka oznak uszkodzenia samochodu przez wodę

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi w samochodzie są podparte krawędziami. Uszkodzony lakier na feldze

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli13
  • Numer rejestracyjnyBPB418
  • Rok modelowy2007
  • Odczyt licznika138 520 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2008-09-15

Dane techniczne

  • Numer podwozia1ZVFT84N575323654
  • Moc silnika (benzyna)209 KM (154 kW)
  • Maksymalna masa ładunku330 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2025-10-31
  • Ciężar użytkowy1 680 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt