“Ten Mustang 4.0 V6 Cabriolet to klasyczny i łatwy w prowadzeniu samochód sportowy, który oferuje płynne doznania z jazdy i otwarty umysł za kierownicą. Łączy ponadczasowy design z wygodnym komfortem i zapewnia wspaniałe uczucie za każdym razem, gdy wsiadasz do niego. Uwaga! Stan licznika jest w jednostce Mile! Samochód przeszedł 86081 mil, co stanowi 13852 kilometrów. To jest zużyty samochód i zachęcamy do uważnego zapoznania się z całym tekstem oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Mustang ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
13 852 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Odbarwiony glikol, nie zmieszany z olejem. Zmodyfikowany dolot, zmodyfikowany układ wydechowy
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Vibrerar vid inbromsning.Höger fram däck ur funktion
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Samochód jest niestabilny powyżej 80 km/h. Samochód ściąga na boki. Hałas z przodu podwozia nie jest zlokalizowany. Ekran multimedialny porysowany. Kabina uszkodzona w kilku miejscach i popękana. Światło pozycyjne z przodu z prawej strony niesprawne. Lewy przedni fotel częściowo niesprawny, dotyk ekranu multimedialnego niesprawny. UWAGA! Odczyt licznika kilometrów podany jest w milach! Samochód przejechał zatem 86081 mil, czyli 13852 km. Wynik kontroli: 2X homologacja 13.01.2026 - z uwagą: Usterki: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) Z PRZODU Z PRAWEJ STRONY NIESPRAWNE
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z niewielkimi uszkodzeniami lakieru. Kilka plam rdzy. Cały samochód został ponownie polakierowany, z bardzo słabym podkładem
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zużyte wnętrze. Luźne/uszkodzone detale wnętrza. Zniszczone detale wnętrza. Złamana mata bagażnika, kilka oznak uszkodzenia samochodu przez wodę
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie są podparte krawędziami. Uszkodzony lakier na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266796
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.