Obiekt do naprawy
“Mercedes S-Klasa z silnikiem Diesla o mocy 258 KM. Wyposażona między innymi w otwierany panoramiczny dach, systemy wspomagające oraz napęd na cztery koła. UWAGA! Z powodu wad samochodu nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod kątem funkcjonowania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek wyposażenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes S-Klass ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
22 651 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie sprawdzono, ponieważ silnik nie uruchamia się, ale działa
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsverkan ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Sprzęt nie był testowany. Otwieranie dachu panoramicznego niepewne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Lusterko lewe, zaparowanie w lampie kierunkowskazów, liczne rysy, kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Uszkodzone elementy wnętrza. Trudności z zamknięciem klapy deski rozdzielczej
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na podparciu krawędzi samochodu. Opony w samochodzie, ryzyko awarii felgi
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lång Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
ISOFIX z tyłu
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267367
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.