“Mercedes V 250d z 2019 roku oferuje mocny i responsywny silnik diesla, który zapewnia komfortowe i stabilne wrażenia z jazdy. Przestronna i praktyczna karoseria minibusa sprawia, że pojazd jest bardzo funkcjonalny zarówno dla potrzeb rodzinnych, jak i związanych z pracą. Wszechstronny i niezawodny samochód, który łączy moc, przestrzeń i funkcjonalność.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes V-Klass ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
29 260 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zamek kluczykowy do odłączanego haka holowniczego uszkodzony/pęknięty, odłączany hak holowniczy zablokowany, nie można go zamontować
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Hałas przy otwieraniu prawych przednich drzwi. Samochód został częściowo przemalowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak tylnej osłony Isofix
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdarte felgi od koła zapasowego, Brak zaślepki koła zapasowego, Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Avantgarde
Kamera 360
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Czujniki cofania
Bluetooth
Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po prawej stronie
Elektrycznie sterowane drzwi przesuwne po lewej stronie
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266545
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.