“Ten GLC 220 d to SUV, który oferuje bezpieczny napęd na cztery koła i elastyczny komfort z wyraźnym poczuciem jakości premium. Łączy sportowy pakiet AMG Night z nowoczesną technologią i wysokim komfortem, który sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes GLC ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
14 082 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Zapalona kontrolka akumulatora
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczne podnośniki przednich drzwi, hałas. Usterka techniczna elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika, nie utrzymuje się w pozycji otwartej. Uszkodzona osłona lewego przedniego przegubu napędowego. Niesprawny system Start/Stop
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka wgnieceń. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia. Listwy wokół wszystkich drzwi
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zużyte wnętrze
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w 4 oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
20" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
4 mm
3 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AMG Night
AC
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Antypoślizgowy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
łuki załadunkowe
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AMG Line
Pakiet nocny
Pakiet oświetlenia wewnętrznego
Integracja ze smartfonem
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267816
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.