“This Picanto is an easy-to-drive and agile car that makes everyday journeys both easy and enjoyable. It combines compact size with comfortable comfort and modern technology that makes every trip inspiring. The car does not need to be inspected until November.”
Ta strona KIA Picanto ma następujące specyfikacje:
3 545 mile szwedzkie
Samochodu nie poddano jazdom próbnym ze względu na zastosowanie niewłaściwych opon do sezonu
Liczne uszkodzenia lakieru i wgniecenia
Brudna tapicerka. Różne osłony przeciwsłoneczne w samochodzie
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Navi Backkamera
7261925