“A Toyota Yaris hatchback from 2014 with automatic and gasoline/river-engine. Equipped with e.g. rear camera. Newly inspected and does not need to be inspected until December next year.”
Ta strona Toyota Yaris ma następujące specyfikacje:
8 131 mile szwedzkie
Napęd działa prawidłowo, ale zasięg jest nieznacznie ograniczony.
Mata szklana reflektora
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Niektóre luźne/uszkodzone detale wnętrza
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Edition 50 Lågmil Välservad
7265968