KIA Niro

e-Niro 64kWh, Advance
2021/76 760 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
112 000 SEK
Wiodąca oferta w euro10 470 EUR
Z kredytem samochodowym od955 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym225 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 11:16

Najważniejsze informacje

KIA Niro SUV with strong riverengine at 204hk. Richly equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system and adaptive cruise control.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Niro ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

7 676 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Missljud vid inbromsning. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest lekko krzywa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Powierzchniowa rdza na tylnej klapie. Kilka rys. Zużyte tylne światła. Uszkodzona tylna klapa

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Powierzchowne przetarcia tapicerki z tyłu. Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para przednich opon, zużytych po przekątnej. Felgi w samochodzie są montowane na krawędzi. Uszkodzony lakier na feldze koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    1 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Advance

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyGWY17E
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjimaj 2021
  • Odczyt licznika76 760 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaKNACC81GFM5112287
  • Moc silnika (energia elektryczna)204 KM (150 kW)
  • Maksymalna masa ładunku396 kg
  • Zakres WLTP455 km
  • Zasięg w mieście WLTP615 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt