KIA Niro

Plug-in Hybrid, Advance Läder
2024/59 930 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
160 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 363 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym320 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 09:48

Najważniejsze informacje

KIA Niro z 2024 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-elektrycznym oferuje ciche, płynne i oszczędne w jeździe doświadczenie. Jest bogato wyposażony w GPS, kamerę do cofania, skórzaną tapicerkę i adaptacyjny tempomat, co sprawia, że codzienna jazda jest zarówno komfortowa, jak i łatwa. Kabina jest nowoczesna i przestronna, z wyraźnym naciskiem na funkcjonalność i komfort. Samochód, który łączy technologię hybrydową z praktycznym użytkowaniem i wysokim poziomem wyposażenia.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Niro ma następujące specyfikacje:

2024

Rok modelowy

5 993 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kabla ładowania w tym samochodzie. Nie można wykonać testu akumulatora

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków na masce. Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Rysy na dachu, Kilka odprysków i rys, Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach, Kilka uszkodzeń lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka rys, plam i śladów wewnątrz. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Advance Läder

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyJAL96J
  • Rok modelowy2024
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2023
  • Odczyt licznika59 930 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaKNACS81FGR5115367
  • Moc silnika (benzyna)105 KM (77 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)84 KM (62 kW)
  • Maksymalna masa ładunku437 kg
  • Zakres WLTP65 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt