“KIA e-Niro SUV z mocnym silnikiem elektrycznym o mocy 204 KM. Bogato wyposażony m.in. w GPS, kamerę tylnej, system bezkluczykowego uruchamiania i adaptacyjny tempomat.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona KIA Niro ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
17 580 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapala się kontrolka ciśnienia w oponach. Kierownica jest przechylona. Coś stuka w kierownicę
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Liczne odpryski kamieni, uderzenia w drzwi i zarysowania
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Wnętrze, liczne rysy, plamy i ślady. Zarysowania na elementach wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Advance Plus
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wentylowane fotele przednie
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7266694
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.