KIA Niro

e-Niro 64kWh, Advance Plus
2020/175 800 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
82 000 SEK
Wiodąca oferta w euro7 660 EUR
Z kredytem samochodowym od699 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym165 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 19:12

Stała cena
Stała cena z VATem
155 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 321 SEK / miesiąc
Stała cena w euro14 470 EUR
Cena w salonie samochodowym165 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

17 sty, 19:08

Najważniejsze informacje

KIA e-Niro SUV z mocnym silnikiem elektrycznym o mocy 204 KM. Bogato wyposażony m.in. w GPS, kamerę tylnej, system bezkluczykowego uruchamiania i adaptacyjny tempomat.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Niro ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

17 580 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapala się kontrolka ciśnienia w oponach. Kierownica jest przechylona. Coś stuka w kierownicę

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Liczne odpryski kamieni, uderzenia w drzwi i zarysowania

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Wnętrze, liczne rysy, plamy i ślady. Zarysowania na elementach wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Advance Plus

  • Komputer pokładowy

  • Wentylowane fotele przednie

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyNWN21B
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2020
  • Odczyt licznika175 800 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaKNACC81GFL5049518
  • Moc silnika (energia elektryczna)204 KM (150 kW)
  • Maksymalna masa ładunku383 kg
  • Zakres WLTP455 km
  • Zasięg w mieście WLTP615 km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt