“Honda Civic hatchback z 2007 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Płynny i praktyczny samochód.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Honda Civic ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
19 675 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Nierówne obroty biegu jałowego. Szarpanie/szarpanie układu napędowego. Wynik kontroli: 2 Niespełniona z zaleceniem ponownej kontroli. Braki: 2 SPRĘŻYNA (5.3.1) PRZÓD LEWY USZKODZONY 2 TARCZA HAMULCA ROBOCZEGO (1.1.14) TYŁ LEWY USZKODZONY 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNOŚĆ HAMULCA (1.4) NIEWYSTARCZAJĄCA
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Parkeringsbroms tar otillräckligt, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektrycznie składane lusterko lewe, zaczepy. Pęknięta sprężyna lewego przedniego lusterka. Uszkodzona wycieraczka przedniej szyby. Samochód ściąga na bok. Hałas z przodu podwozia nie jest zlokalizowany. Szkiełko prawego reflektora, zużyte. Szkiełko lewego reflektora, zużyte
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Hałasujący element zawieszenia K-Stay, plastikowe osłony progów. Luźne mocowanie, drobne pęknięcia w tylnych światłach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze zużyte
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267247
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.