“Opel Astra z 2010 roku, hatchback z silnikiem benzynowym. Praktyczny i ekonomiczny samochód. Niedawno zbadany i nie wymaga przeglądu aż do stycznia przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Opel Astra ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
12 419 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Zużyty pasek napędowy. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Wyciek oleju silnikowego, wiszące krople. Grzechotanie w komorze silnika
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsbelägg fram behöver bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyk, pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Klucz(e) uszkodzone. Kierownica jest lekko krzywa
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Grill, wadliwy montaż. Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Lewe tylne światło, drobne pęknięcia. Kilka wgnieceń, pęknięć w drzwiach i uszkodzeń lakieru. Kilka plam rdzy. Samochód częściowo ponownie lakierowany
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266584
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.