Opel Astra

1.4 Turbo ECOTEC 5dr
2010/124 190 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
500 SEK
Wiodąca oferta w euro50 EUR
Cena w salonie samochodowym50 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

26 sty, 17:00

Stała cena
Stała cena z VATem
45 500 SEK
Z kredytem samochodowym od388 SEK / miesiąc
Stała cena w euro4 270 EUR
Cena w salonie samochodowym50 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

24 sty, 16:56

Najważniejsze informacje

Opel Astra z 2010 roku, hatchback z silnikiem benzynowym. Praktyczny i ekonomiczny samochód. Niedawno zbadany i nie wymaga przeglądu aż do stycznia przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Opel Astra ma następujące specyfikacje:

2010

Rok modelowy

12 419 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Zużyty pasek napędowy. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Wyciek oleju silnikowego, wiszące krople. Grzechotanie w komorze silnika

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram behöver bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kluczyk, pudełko uszkodzone/sklejone taśmą. Klucz(e) uszkodzone. Kierownica jest lekko krzywa

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Grill, wadliwy montaż. Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Lewe tylne światło, drobne pęknięcia. Kilka wgnieceń, pęknięć w drzwiach i uszkodzeń lakieru. Kilka plam rdzy. Samochód częściowo ponownie lakierowany

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran prywatności nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 5 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyKWN726
  • Rok modelowy2010
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2010
  • Odczyt licznika124 190 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaW0LPD6EC5AG112809
  • Moc silnika (benzyna)140 KM (103 kW)
  • Maksymalna masa ładunku547 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)138 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt