“Volkswagen Passat kombi z 2011 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-gazowym. Wyposażony m.in. w kamerę tylnej i hak holowniczy. Niedawno przeszedł inspekcję i nie wymaga kolejnej do lutego przyszłego roku. Dobra historia serwisowa, ostatni serwis przy 27796 mil.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
28 248 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas paska napędowego podczas zimnego rozruchu
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Lewe światło ksenonowe miga sporadycznie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie. Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Kilka plam rdzy na karoserii, kilka uszkodzonych elementów plastikowych. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami. Brakuje wycieraczki tylnej szyby
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brakuje części bagażu wewnętrznego
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzona 1 opona. Brak zaślepki koła zapasowego. Otarcia na felgach koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Läder, Kamera, Drag
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267127
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.