Volkswagen Passat

1.4 TSI EcoFuel Variant, Läder, Kamera, Drag
2011/282 480 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
18 000 SEK
Wiodąca oferta w euro1 710 EUR
Cena w salonie samochodowym40 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

27 sty, 18:50

Najważniejsze informacje

Volkswagen Passat kombi z 2011 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-gazowym. Wyposażony m.in. w kamerę tylnej i hak holowniczy. Niedawno przeszedł inspekcję i nie wymaga kolejnej do lutego przyszłego roku. Dobra historia serwisowa, ostatni serwis przy 27796 mil.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

28 248 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas paska napędowego podczas zimnego rozruchu

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Lewe światło ksenonowe miga sporadycznie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie. Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Kilka plam rdzy na karoserii, kilka uszkodzonych elementów plastikowych. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami. Brakuje wycieraczki tylnej szyby

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brakuje części bagażu wewnętrznego

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzona 1 opona. Brak zaślepki koła zapasowego. Otarcia na felgach koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Läder, Kamera, Drag

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnySYO689
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2011
  • Odczyt licznika282 480 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3CZBE387038
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Moc silnika (gaz)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku523 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt