“Ford Transit z 2016 roku z silnikiem diesla. Dobrze wyposażony m.in. w kamerę cofania, hak holowniczy i wyposażenie warsztatowe.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
6 119 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Sprzęgło startuje wysoko
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyk surowy uszkodzony w 1 kluczyku. Zapalona kontrolka serwisowa. Brakuje kluczyka do drążków ładunkowych
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rysy na przednim zderzaku. Niewielkie wgniecenie na lewym tylnym błotniku, Niewielkie wgniecenie na tylnym zderzaku. Nieprawidłowe ustawienie tylnego zderzaka. Uszkodzenie nadwozia na prawym tylnym błotniku, Niewielkie wgniecenie na prawej stronie dachu, Uszkodzenie lakieru na prawych tylnych drzwiach, Uszkodzenie nadwozia na prawych przednich drzwiach, wgniecenie na prawym przednim błotniku, Wgniecenia na tylnej klapie. Kilka odprysków i zarysowań, Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach, Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Brakuje detali wykończenia z przodu. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzona śruba koła
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266288
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.