“Ford Transit 350 z 2015 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w piec parkingowy, hak holowniczy i wyposażenie warsztatowe.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
23 997 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Opróżniono z płynu chłodzącego po otrzymaniu, uzupełniono. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z poleceniem ponownej kontroli 2026-02-16 Niedociągnięcia: 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) POPRZECZNY TYŁ, OBIE STRONY USZKODZONE PRZEZ RDZĘ 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) WZDŁUŻNY PRZÓD USZKODZONE PRZEZ RDZĘ 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) WZDŁUŻNY OBIE STRONY ŚRODEK USZKODZONE PRZEZ RDZĘ 2 PRZEWODY HAMULCOWE (1.1.11) WZDŁUŻNY OBIE STRONY TYŁ USZKODZONE PRZEZ RDZĘ 2 HAMULEC ROBOCZY HAMULEC KOŁA (1.1) TYŁ, OBIE STRONY Uwagi dotyczące wspornika: 2X INNE ŚWIATŁO (4.12) PRZÓD NIEDOZWOLONE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor bak är utslitna, medför trafikfara, Bromsar bak, anliggande. Varnar för slitna bromsbelägg. Flertal rostskadade bromsrör fram och bak
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięcie w przedniej szybie. Czujnik parkowania niesprawny. Czujnik cofania niesprawny. Lewe światło dodatkowe niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i zarysowań. Ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii, kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji. Samochód ma matowy lakier. Klamki tylnych drzwi i drzwi pasażera są zapieczone. Wgniecenia na dachu
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona. Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Kierownica jest zużyta. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
8 mm
9 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
9 mm
5 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Högskåp
Antypoślizgowy
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Stały hak holowniczy
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Sprzęt mocujący
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
Kuchenka mikrofalowa
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265915
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.