“Ford Transit Custom 270 pojazd transportowy z 2015 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w kamerę cofania i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
10 389 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Varnar för slitna bromsbelägg
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kamera cofania nie działa. Jeden kluczyk nie pasuje
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Trochę rdzy. Ślady poprzednich dekoracji, kilka uszkodzeń lakieru, kilka odprysków, odprysków na drzwiach i zarysowań. Brak tylnej szyby. Lewe tylne drzwi zastąpione panelem plastikowym
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Różne marki opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstad Drag
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7256096
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.