“Furgon Citroën Berlingo z 2016 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën Berlingo Skåp ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
18 175 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Lewy zamek, nie można go otworzyć kluczykiem, ale działa z pilotem. Tylny zamek, nie można go otworzyć kluczykiem, ale działa z pilotem. Środkowy zwijacz pasa bezpieczeństwa zablokowany, nie można go wysunąć. Grzechotanie z przegrody
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzenie przedniego zderzaka. Niewłaściwe mocowanie przedniego zderzaka. Rdza powierzchniowa na masce. Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi, Hałas przy otwieraniu prawych przednich drzwi, Kilka odprysków kamieni, stuknięć w drzwiach, wgnieceń i rys, Ślady poprzednich dekoracji, Matowy lakier samochodu, Kilka plam rdzy, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka śladów, zadrapań i plam w bagażniku. Panel wewnątrz klapy bagażnika uszkodzony. Wnętrze ma kilka zadrapań, plam i śladów. Kierownica jest zużyta
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Różne marki opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7257084
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.