“Ten A6 S Line z kamerą wsteczną, reflektorami LED i podgrzewaczem do parkowania to kombi, które oferuje elastyczne i bezpieczne doświadczenie jazdy z nowoczesną technologią. Łączy sportowy design z przestronnym komfortem i inteligentnymi funkcjami, które sprawiają, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Niedawno serwisowane i nowo zbadane bez uwag.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi A6 ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
24 408 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte pióra wycieraczek. Hałasujące tylne pióra wycieraczek. Uszkodzony pilot do sterowania ogrzewaniem. Trzy zarejestrowane kluczyki, w zestawie tylko dwa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka ognisk rdzy, uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Słabe dopasowanie linii na niektórych panelach. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, źle wykonana praca przy prawym lusterku. Złuszczająca się farba na niektórych panelach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Niektóre luźne/uszkodzone detale wnętrza. Sufit uszkodzony. Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak zaślepki. Uszkodzony lakier na feldze koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
4 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
S line Edition plus LED-strålkastare
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
S-Line Edition Plus
Pakiet alpejski
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267687
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.