“Ten BMW 520d xDrive Touring z 2017 roku to elegancka i niezawodna kombi z napędem na cztery koła, dobrą wygodą i stylowym wyglądem. Auto dla tych, którzy chcą bezpiecznej codziennej jazdy, praktycznej funkcjonalności i wydajności diesla.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona BMW 5-serien ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
23 861 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Akumulator w samochodzie jest uszkodzony. Tykanie w komorze silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Skadad höger fram bromssköld
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju z prawego przedniego amortyzatora. Nieprawidłowe podłączenie dodatkowych świateł LED
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wgniecenia na tylnym zderzaku. Kilka odprysków i zarysowań
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zapasowa para opon, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie kierownicy
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
System głośników HiFi
Usługi Connected Drive
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266945
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.