“Volkswagen Passat 2.0 TDI Sportscombi 4Motion z mocnym silnikiem diesla o mocy 200 KM z 2021 roku oferuje bezpieczne i stabilne wrażenia z jazdy z napędem na cztery koła, co zapewnia dobrą przejezdność w każdą pogodę. Dobrze zbalansowane i niezawodne kombi, które łączy wydajność, funkcjonalność i łatwość obsługi. Badanie techniczne ważne do 2027-02-28.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
18 892 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek Adblue
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram behöver bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z otwierania/zamykania klapy bagażnika elektrycznego
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, kilka plam rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Uszkodzony element sterujący wylotem powietrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdarte felgi do opon zapasowych, Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
2 mm
5 mm
2 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
GT R-Line
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266788
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.