Alfa Romeo Stelvio

2.0 AWD, Black Tech Panorama Harman/Kardon
2019/114 420 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
132 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 125 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym265 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 09:48

Najważniejsze informacje

Ten Stelvio Black Tech z panoramicznym dachem oferuje angażujące i responsywne doznania z jazdy, pewność osiągów oraz stylowy design. Dzięki sportowemu wyrazowi, hojnemu komfortowi i przemyślanej wyposażeniu każda podróż staje się inspirująca i przyjemna. Nowo zbadany bez uwag 2026-01-08.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Alfa Romeo Stelvio ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

11 442 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest lekko krzywa. Słychać skrzypienie tylnej osi

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Detale wnętrza są uszkodzone. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    1 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Black Tech Panorama Harman/Kardon

  • System dźwiękowy Harman/Kardon

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyUJU77R
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2019
  • Odczyt licznika114 420 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZARPAHBN0K7C57343
  • Moc silnika (benzyna)280 KM (206 kW)
  • Maksymalna masa ładunku465 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)175 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt