“This Stelvio Black Tech with panoramic roof offers an engaging and responsive driving experience with confident accessibility and stylish design. With its sporty expression, generous comfort and well-thought-out equipment, it makes every journey both inspiring and enjoyable. Newly inspected without remarks 2026-01-08.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Alfa Romeo Stelvio ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
10 543 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Pokrywa nad uchwytami na kubki nie jest całkowicie wsunięta do przodu
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
20" Aluminiowa obręcz
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
20" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
B-Tech Panorama Harman/Kardon
Kamera cofania
Bluetooth
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
System dźwiękowy Harman/Kardon
Integracja ze smartfonem
4WD
Udostępnij
7262495
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.