Alfa Romeo Stelvio

2.0 AWD, B-Tech Panorama Harman/Kardon
2019/105 430 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
185 500 SEK
Wiodąca oferta w euro17 260 EUR
Z kredytem samochodowym od1 581 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym270 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 09:54

Najważniejsze informacje

This Stelvio Black Tech with panoramic roof offers an engaging and responsive driving experience with confident accessibility and stylish design. With its sporty expression, generous comfort and well-thought-out equipment, it makes every journey both inspiring and enjoyable. Newly inspected without remarks 2026-01-08.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Alfa Romeo Stelvio ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

10 543 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Pokrywa nad uchwytami na kubki nie jest całkowicie wsunięta do przodu

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    20" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    20" Bez obręczy

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

B-Tech Panorama Harman/Kardon

  • System dźwiękowy Harman/Kardon

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyDDR54C
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2019
  • Odczyt licznika105 430 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZARPAHBN2K7C57117
  • Moc silnika (benzyna)280 KM (206 kW)
  • Maksymalna masa ładunku465 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)175 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt