“Subaru Outback kombi z mocnym silnikiem o mocy 167 KM. Bogato wyposażony m.in. w kamerę wsteczną, hak holowniczy i napęd na cztery koła.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Subaru Outback ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
16 352 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mata izolacyjna uszkodzona
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zdalna blokada, jeden z kluczyków ma uszkodzony zamek. Elektrycznie składane lusterka, hałas. Hałas z przedniej części nadwozia nie jest zlokalizowany. Doposażony ekran multimedialny i kamera cofania. Nieprawidłowy kierunek obrotów lewego przedniego i prawego tylnego koła, należy wymienić
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenia lakieru maski. Rysy na dachu, Uszkodzenia lakieru dachu, Kilka uszkodzeń lakieru, Kilka odprysków, Kilka pęknięć, wgnieceń i zarysowań na drzwiach. Hałas/grzechotanie płyty grzewczej
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi w samochodzie mają podparcie krawędzi
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Tempomat
Stały hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
łuki załadunkowe
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7260004
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.