Mazda CX-3

2.0 FWD, Optimum
2015/76 260 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
70 000 SEK
Z kredytem samochodowym od596 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym140 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 tammi, 19:05

Najważniejsze informacje

Tämä 2015 Mazda CX-3 tarjoaa helppokäyttöisen ja polttoainetaloudellisen ajokokemuksen kompaktissa SUV-muodossa. Sen ketterä koko tekee siitä ihanteellisen sekä kaupungissa liikkuville että pidemmille matkoille. Mukava ohjaamo ja hyvä näkyvyys edistävät turvallista ja miellyttävää arkea. Ei tarvitse tarkastaa ennen marraskuuta 2026.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mazda CX-3 ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

7 626 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kytkin kytkeytyy kovaa. Moottoritilasta kuuluu kolinaa

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Etupuskurissa vaurioita. Useita maalivaurioita

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Sisällä joitakin naarmuja, tahroja ja jälkiä

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Vararenkaiden naarmuuntuneet vanteet, Vararenkaat, vinottain kuluneet

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Alumiinivanne

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    18" Alumiinivanne

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Optimum

  • Head-up-näyttö

Fakty dotyczące samochodów

  • Edellisten omistajien lukumäärä4
  • RekisteröintinumeroHTE826
  • Mallivuosi2015
  • Valmistuskuukausitoukokuu 2015
  • Mittarin lukema76 260 km

Dane techniczne

  • Alustan numeroJMZDK6W7610107470
  • Moottorin teho (bensiini)120 KM (88 kW)
  • Kuorman enimmäispaino401 kg
  • Polttoaineenkulutus sekaliikenteessä (bensiini)5,9 l/100 km
  • CO2-päästöt (bensiini)137 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt