“Tämä 2015 Mazda CX-3 tarjoaa helppokäyttöisen ja polttoainetaloudellisen ajokokemuksen kompaktissa SUV-muodossa. Sen ketterä koko tekee siitä ihanteellisen sekä kaupungissa liikkuville että pidemmille matkoille. Mukava ohjaamo ja hyvä näkyvyys edistävät turvallista ja miellyttävää arkea. Ei tarvitse tarkastaa ennen marraskuuta 2026.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mazda CX-3 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
7 626 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Kytkin kytkeytyy kovaa. Moottoritilasta kuuluu kolinaa
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Etupuskurissa vaurioita. Useita maalivaurioita
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Sisällä joitakin naarmuja, tahroja ja jälkiä
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Vararenkaiden naarmuuntuneet vanteet, Vararenkaat, vinottain kuluneet
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
4 mm
5 mm
4 mm
17" Alumiinivanne
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
18" Alumiinivanne
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Optimum
Mukautuva vakionopeudensäädin
Liukueste
AUX-tulo
Peruutuskamera
Bluetooth
CD-stereo
Takapaneelin sähköikkunat
Etuikkunat, sähkötoimiset
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Kaistavahti lub Kaistalta poistumisen varoitus
Kaukolukko
GPS
Head-up-näyttö
Isofix-istuin takana
Ilmastointi
LED-ajovalot
Avaimeton sisäänpääsyjärjestelmä
Takaosan pysäköintianturit
Radio
Sadetunnistin
Etuistuinten lämmitys
Matkustajan irrotettava turvatyyny
USB-tulo
Udostępnij
7266973
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.