Subaru Outback

2.5, Reparationsobjekt
2011/255 730 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 19:46

Najważniejsze informacje

Subaru Outback kombi z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 167 KM. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie mogły zostać przetestowane wszystkie urządzenia. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i może wymagać odholowania z obiektu. Żadne wyposażenie nie może być uznawane za sprawne.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Subaru Outback ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

25 573 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Nie sprawdzono z powodu innej odchyłki

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram behöver bytas, Bromsbelägg bak behöver bytas, Bromsvätska, nivå låg. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Bromsvätskenivålampa lyser.Belägg vänster bak saknas. Bromsvätskenivån är eventuellt lågt pga utslitna/saknade belägg

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Lewy zewnętrzny przegub kierowniczy, luźny. Hałas z układu wydechowego, nielokalizowany. Kondensacja w prawym przednim świetle przeciwmgielnym

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków na masce. Powierzchniowa rdza na masce. Rdza na dachu, Kilka odprysków, otarcia i rysy na drzwiach, Samochód ma zarysowania od polerowania, Kilka śladów rdzy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Samochód ma matowy lakier, Kilka uszkodzeń lakieru. Rdza w podwoziu (rdza wnikająca)

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Widoczne ślady zwierząt futerkowych, zapach sierści. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak kolców w oponach zimowych. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach. Otarcia felgi koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyLEA224
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2010
  • Odczyt licznika255 730 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJF1BR9L95BG052955
  • Moc silnika (benzyna)167 KM (123 kW)
  • Maksymalna masa ładunku429 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)194 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt