Obiekt do naprawy
“Subaru Outback kombi z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 167 KM. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie mogły zostać przetestowane wszystkie urządzenia. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i może wymagać odholowania z obiektu. Żadne wyposażenie nie może być uznawane za sprawne.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Subaru Outback ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
25 573 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Nie sprawdzono z powodu innej odchyłki
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram behöver bytas, Bromsbelägg bak behöver bytas, Bromsvätska, nivå låg. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Bromsvätskenivålampa lyser.Belägg vänster bak saknas. Bromsvätskenivån är eventuellt lågt pga utslitna/saknade belägg
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Lewy zewnętrzny przegub kierowniczy, luźny. Hałas z układu wydechowego, nielokalizowany. Kondensacja w prawym przednim świetle przeciwmgielnym
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka odprysków na masce. Powierzchniowa rdza na masce. Rdza na dachu, Kilka odprysków, otarcia i rysy na drzwiach, Samochód ma zarysowania od polerowania, Kilka śladów rdzy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Samochód ma matowy lakier, Kilka uszkodzeń lakieru. Rdza w podwoziu (rdza wnikająca)
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Widoczne ślady zwierząt futerkowych, zapach sierści. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest przetarta. Uszkodzone elementy wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach. Otarcia felgi koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7266161
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.