Myyty
Toyota Prius
1.5 Hybrid
“A Toyota Prius from 2009 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with among other GPS.”
Rasslande ljud i motorrum, Tickande ljud i motorrum, Mindre oljeläckage
Missljud vid inbromsning, Bromsrör bak höger/vänster rostiga, Bromsbelägg fram och bak slitna, Broms bak, anliggande, Bromsskivor slitna
Fjärrlåset fungerar ej, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Missljud hjullager Fram, Torkarblad utslitna, Ratt står snett, Hjulvibrationer, Dammskydd till stötdämpare skadad vänster och höger fram, Strålkastarglas mattat, Rasslande/skrapande missljud i kupén under körning, Farthållare, resume fungerar ej, Nyckeldosa sliten
Stenskott vindruta i synfält, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Torrsprickor i 4 extradäck, Skrapade fälgar till extradäck, Däckpar fram, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7 mm
4 mm
6 mm
5 mm
GPS_DESCRIPTION
7201447