Myyty
Toyota Corolla
1.6 Touring
“A Toyota Corolla from 2005 with automatic and petrol-engine. Equipped with among other towbar. The car does not need to be inspected until January next year.”
Bromsbelägg bak, utslitna, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Missljud från baklucka öppning/stängning
Flertal rostangrepp, bucklor och lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Kupévärmare
KUPEVARMARE_DESCRIPTION
7202603